Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřední deska

Naučná stezka Pod Zárubou-Horka

Den vyvěšení:8.6.2023
Den sejmutí:do odvolání
Zdroj oznámení:Město Kuřim
Typ oznámení:Dotované projekty

Podrobnosti:

Jihomoravský kraj poskytl městu Kuřim individuální dotaci na projekt „Naučná stezka Pod Zárubou-Horka“. V rámci této akce bude renovováno pět dřevěných naučných tabulí s otočným mechanismem, dvě poničené tabule budou nahrazeny novými. Dřevěné tabule na Naučné stezce jsou inspirovány náměty básníka Petra Bezruče a jeho díly.

Celkové předpokládané výdaje projektu

165 948 Kč

Vlastní zdroje

95 948 Kč

Příspěvek Jihomoravského kraje

70 000 Kč

Podpořil Jihomoravský kraj

30.9.2009 0:08:40 - aktualizováno 27.1.2022 8:29:27 | přečteno 1482934x | ernest
load