Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřední deska

Pořízení nového dopravního automobilu pro JSDH Kuřim

Den vyvěšení:8.6.2023
Den sejmutí:do odvolání
Zdroj oznámení:Město Kuřim
Typ oznámení:Dotované projekty

Podrobnosti:

 

Jihomoravský kraj v rámci dotačního programu „Účelové investiční dotace pro jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí“ podpořil nákup nového dopravního automobilu, které bude JSDH Kuřim využívat jako výjezdové vozidlo pro dopravu sil na místo zásahu, evakuační vozidlo, výjezdové vozidlo pro zásahy s AED (zařazeno do systému First Responder ZZS JMK) a jako výjezdové vozidlo pro zásahy při ZOZP.

Celkové výdaje projektu

1 000 000 Kč

Vlastní zdroje

700 000 Kč

Příspěvek Jihomoravského kraje

300 000 Kč

Podpořil Jihomoravský kraj


30.9.2009 0:08:40 - aktualizováno 27.1.2022 8:29:27 | přečteno 1482934x | ernest
load