Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřední deska

Udržování čistoty cyklistických komunikací v roce 2022

Den vyvěšení:21.12.2022
Den sejmutí:do odvolání
Zdroj oznámení:Město Kuřim
Typ oznámení:Dotované projekty

Podrobnosti:

Město Kuřim v průběhu celého roku zabezpečuje údržbu cyklistických komunikací. Stará se o udržení sjízdnosti na cyklotrasách ve městě, o průběžné udržování čistoty povrchu těchto komunikací a jejich okolí.

Prostředky jsou vynakládány převážně na sečení trávy, úklid listí, větví, bahna a interních materiálů z cyklotras a jejich přilehlých ploch.

Jihomoravský kraj v rámci dotačního programu „Podpora udržování čistoty cyklistických komunikací a úpravy běžeckých lyžařských tratí v Jihomoravském kraji v roce 2022“ podpořil péči o cyklotrasy na katastrálním území města Kuřim.

Celkové předpokládané roční náklady jsou 106 722 Kč, finanční podpora poskytnutá Jihomoravským krajem činí 59 769 Kč.

 

Podpořil Jihomoravský kraj


30.9.2009 0:08:40 - aktualizováno 27.1.2022 8:29:27 | přečteno 1448739x | ernest
load