Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rezervace termínu

Rezervace termínu na přepážkách je výhodou, ale není podmínkou pro podání žádosti o doklady, případně jejich vyzvednutí.
Přepážková pracoviště jsou standardně k dispozici i volně příchozím.

STAV VYŘÍZENÍ ŽÁDOSTÍ

Odbor dopravy Vám sděluje, že všechny žádosti o vydání ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ podané u tohoto úřadu do 17.3.2023 včetně jsou VYŘÍZENÉ a připravené k předání občanům.

Odbor správní a vnitřních věcí Vás informuje, že můžete při podání žádosti o OBČANSKÝ PRŮKAZ a CESTOVNÍ PAS zadat své telefonní číslo, popřípadě e-mail, kam Vám bude zaslána informace o tom, že je doklad vyhotoven.

Aktuální stav obsazenosti přepážek můžete sledovat v monitoru vytížení přepážek.

Kontrola stavu rezervace / Storno rezervace

Zadejte stejný e-mail, na který Vám byl autorizační kód doručen. Autorizační kód zadejte do příslušného políčka. Klikněte na tlačítko "Zobrazit rezervace" - následně se Vám zobrazí Vaše rezervace a jejich stav.

Zadejte Vaši identifikaci
 
18.4.2020 16:58:18 - aktualizováno 7.2.2023 6:48:39 | přečteno 89329x | ernest
load