Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kuřim v mobilu

Tato oficiální aplikace města Vám umožní přístup k sekcím Kalendář akcí, Aktuality, Úřední deska, Vyhledat kontakt a sekci Jak vyřídit. Díky tomu budete mít vše důležité stále při ruce, nezmeškáte žádnou důležitou akci a kontakty budete mít vždy přímo v telefonu. V sekci Oznámení událostí se dozvíte např. o plánovaných odstávkách energií nebo dopravních omezeních. Životní úroveň ve městě můžete vylepšit zasíláním Vašich požadavků přímo z aplikace formou Ohlášení závady. A pokud si nebudete vědět rady, pomohou vám podrobné návody, které řeší jednotlivé životní situace v sekci Jak vyřídit.

V současné době se připravuje aktualizace tohoto programu, prosím vyčkejte s instalací, o spuštění nové verze Vás budeme informovat. Předpokládaný termín spuštění nové verze je 2.12.2022. Aktuálně se čeká na zveřejnění v obchodech Google Play a App Store.

Aplikace bude dostupná pro operační systémy Android (od verze 8x), iOS (od verze 6x).

Nová aplikace pro mobilní telefony bude ke stažení na Google play a App Store – pro její vyhledání zadávejte buď „Kuřim“ a nebo „Kuřim v mobilu“ s diakritikou. Předchozí verzi, která je stále k dispozici na Google play již neinstalujte, vyčkejte na verzi novou, původní již nefunkční verzi bude možné aktualizovat. 

QR kód pro instalaci aplikace

load