Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Most přes Kuřimku na ul. U Rybníka

vyčleněno: 500.000,00 Kč zasmluvněno: 250.000,00 Kč vyčerpáno:0,00 Kč

Do rozpočtu se vrací investiční akce na částečnou opravu mostního objektu na ul. U Rybníka. Plánujeme opravit kamennou dlažbu v korytě potoka Kuřimka tak, abychom zabránili další erozní činnosti tělesa hráze a výustního objetu. Další práce na mostě budou navazovat v rozsahu úpravy zábradlí podél komunikace.

Práce začnou v letním období 2023, kdy očekáváme nižší hladinu vody, což zatím nebylo z důvodu četných dešťových srážek možné.


22.2.2023 14:04:35 | přečteno 49x | Jiří
load