Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

HW a SW

vyčleněno:6.500.000,00 Kč zasmluvněno:5.814.218,00Kč vyčerpáno:59.895,00 Kč

Obměna základních komponentů technologického centra, které je v provozu již deset let, a u kterého již není rentabilní prodlužovat jeho životnost. Tato obnova zahrnuje: provedení studie proveditelnosti, obnovu diskového úložiště.  Dále nákup nových fyzických serverů pro virtualizaci a zálohování. Realizace investiční akce počítá s dotací IROP ve výši 85 % (odhadem 5,2 mil. Kč). Stav ke dni 12.01.2023: Samotná investiční akce je zasmluvněna a ve fází realizace a dodávek s termínem předání díla do rutinního provozu v průběhu 03/2023. Na tuto investiční akci byla úspěšně podána žádost o dotaci z IROP, která je nyní ve fázi schvalovacího procesu. Aktuálně projekt získal souhlasné stanovisko OHA MVČR (Odboru hlavního architekta Ministerstva vnitra ČR) jako nutnou podmínku k dalšímu hodnocení.


22.2.2023 14:26:29 | přečteno 34x | Jiří
load