Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změna č. 4 Územního plánu Kuřim

vyčleněno: 260.000,00 Kč zasmluvněno: 0,00 Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
Změna č.4 ÚP Kuřim je pořizována na základě schválené Zprávy o uplatňování ÚP Kuřim. Společné jednání se  uskutečnilo v roce 2020,  náklady za dokumentaci byly hrazeny z provozního ORG 9019. Následně  byla v roce 2021  uzavřena  smlouva o poskytnutí dotace s Jihomoravským krajem. Z důvodu čerpání dotace v roce 2022  je nutné mít zajištěné finanční prostředky v rozpočtu města  v položce investic.

23.3.2022 15:05:24 | přečteno 145x | Jiří
load