Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

VO Cyklostezka Kuřim - Moravské Knínice

vyčleněno: 200.000,00 Kč zasmluvněno: 0,00 Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
V roce 2021 proběhla výstavba VO podél trasy cyklostezky na úseku Kuřim - Moravské Knínice, je  tak bezpečně osvětlena trasa cyklostezky a zároveň přístupová komunikace do nové průmyslové zóny. Byly použity stávající svítidla z ul. Na Zahrádkách, kde jsme osadily nové světlené body V roce 2022 plánujeme výsadbu zeleně podél trasy Kuřim - Moravské Knínice, nicméně toto je podmíněno získáním dotace na celou investiční akci.

23.3.2022 15:31:00 | přečteno 262x | Jiří
load