Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Studie přístavby ZŠ Komenského

vyčleněno: 400.000,00 Kč zasmluvněno: 0,00 Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
S plánovaným nárůstem počtu obyvatel v Kuřimi, porostou i nároky na kapacitu základních škol. Město, ve snaze předejít komplikacím se zvýšením počtu žáků ve třídách, již nyní připravuje projekty na navýšení výukových kapacit. Předmětem investiční akce je vypracování studie nové, školy 2 x 8 tříd v blízkosti současné budovy ZŠ Komenského s ohledem na historickou památku, kterou tato budova představuje. Součástí studie bude i řešení dopravní infrastruktury.
Výběr zhotovitele studie proběhne uzavřeným výběrovým řízením, kdy budou osloveni pouze předem vybraní uchazeči. Tito obdrží v rámci účasti na výběrovém řízení finanční odměnu za vypracování studie.

23.3.2022 15:29:59 | přečteno 306x | Jiří
load