Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozšíření kamerového systému

vyčleněno:450.000,00 Kč zasmluvněno:276.283,00Kč vyčerpáno:0,00 Kč

Vybudování kamerového systému na ZŠ Tyršova a ZŠ Komenského venkovní vč. realizace přenosové trasy na služebnu Městské policie Kuřim. Dále realizace kamerového bodu u protipovodňového čidla na Kuřimce u obchodního centra Kaufland.

Stav ke dni 16.6.2022: Akce vybudování kamerového systému na ZŠ Tyršova a ZŠ Komenského je zasmluvněna a probíhá její realizace. Druhá akce je zasmluvněna částečně.
25.7.2022 15:50:35 | přečteno 262x | Jiří
load