Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozšíření hřbitova

vyčleněno: 200.000,00 Kč zasmluvněno: 60.000,- Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
Kancelář Ing. Arch. Němce zpracovává studii, která bude řešit možnosti rozšíření hřbitova v souladu se stávající podobou poptávky po místech posledního odpočinku. Zatímco dříve převažovaly hrobová místa a urnové hroby, nyní převažují urnové hroby, kolumbária a rozptylová loučka. Součástí studie je i smuteční síň. Projekt bude na celý hřbitov s možností rozvoje po etapách, ovšem výsadba zeleně by měla být provedena ve výrazném předstihu v celé ploše budoucího hřbitova.


Související usnesení

445/22 - RM č.31

12.10.2022
Architektonická studie rozšíření hřbitova na ul. Tišnovská v Kuřimi
bere na vědomí:
  • poznatky plynoucí z architektonické studie na rozšíření městského hřbitova na ul. Tišnovská v Kuřimi, zpracované ve variantách A-E projekční kanceláří Ateliér Němec, s.r.o. v období 2021 - 2022, kde bylo zejména řešeno rozložení ploch s ohledem na nové trendy z oblasti pohřebnictví, vybudování nové smuteční síně, zlepšení dopravní obslužnosti a založení stromové výsadby.
23.3.2022 15:42:50 | přečteno 169x | Jiří
load