Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Revitalizace sídliště Brněnská

vyčleněno: 400.000,00 Kč zasmluvněno: 0,00 Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
Předmětem projektu je revitalizace veřejného prostoru komunikací, zeleně a volnočasových prostranství mezi bytovými domy v prostoru sídliště. Cílem řešení je komplexní návrh stavebních úprav, který nabídne kvalitní veřejné prostory pro všechny místní rezidenty. Prostor jako celek musí být přístupný pro pěší, cyklistickou i motorovou dopravu, musí nabídnout dostatečný počet parkovacích míst a zároveň nabídnout nové funkce veřejných prostor, zejména s ohledem na podpoření volnočasových aktivit obyvatelstva. Ruku v ruce tak se základním dopravně-technickým řešením jde komplexní architektonický, krajinářský návrh lokality, revitalizující veřejný prostor tak, aby odpovídal nejvyšším nárokům na uživatelský komfort veřejného prostoru.
Tato investiční akce souvisí s plánem města na revitalizaci sídlišť v rámci dlouhodobého plnění z dotačního programu.

23.3.2022 15:26:19 | přečteno 141x | Jiří
load