Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekonstrukce uličního prostoru vnitroblok Bezručova č.p.838-847

vyčleněno: 4.500.000,00 Kč zasmluvněno: 280.000,- Kč vyčerpáno: 0,00-Kč
Akce řeší úpravu uličního prostoru ve vnitrobloku v návaznosti na stavbu rekonstrukce kanalizace. Projektová dokumentace bude zpracována v rozsahu pro územní řízení a stavební povolení kanceláří AGROPROJEKT Jihlava. Realizace v roce 2022, ale stavbu bude potřeba koordinovat s krajskou investicí do přeložky ulice Legionářské v úseku náměstí Osvobození.

23.3.2022 15:49:41 | přečteno 123x | Jiří
load