Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přestavba a odvodnění hlavní přístupové komunikace na stadion v Kuřimi

vyčleněno: 500.000,00 Kč zasmluvněno: 308.550,00 Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
Jedná se o zpracování návrhu odpojení srážkové vody z přístupové komunikace ke stadionu ve městě Kuřimi od jednotné kanalizace a její odvedení dle principů hospodaření s dešťovou vodou.
Náklady na projektovou činnost činí 308.550,- Kč.
Akce je podmíněna získáním dotace z Operačního programu Životního prostředí.
Předpokládané náklady na realizaci stavby činí 3,267 mil. Kč vč. DPH, spolu s náklady na projektovou a inženýrskou činnost (administrace dotace, činnost koordinátora BOZP, technického dozoru,…) jsou celkové předpokládané náklady na investiční akci ve výši 4.000.000 Kč. V současné době není aktuální žádná výzva tohoto zaměření vypsána, ale podle předběžných zjištění se chystá a měla by mít podobné parametry, jako ty předchozí, tj. 85% podíl dotace OPŽP Státního fondu životního prostředí a 15% spoluúčast města. To znamená, že celkové výdaje města na úpravu přístupové komunikace ke stadionu by za předpokladu získání dotace OPŽP činily 600.000 Kč.

23.3.2022 15:28:54 | přečteno 159x | Jiří
load