Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Parkoviště Bezručova (u KD)

vyčleněno: 5.000.000,00 Kč zasmluvněno: 160.000,- Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
V rámci této akce dojde k úpravě uličního prostoru před domy ul. Bezručova čtvrť 839-1116. Budou vybudována nová parkovací stání a prostor na komunální odpad Zvolena byla varianta jednosměrné ulice s oboustranným podélným parkováním a s obousměrným provozem cyklistů. Je vydáno územní rozhodnutí a v současnosti připravuje ateliér PK Bajer dokumentaci pro stavební řízení. Předpokládaná realizace je v roce 2022.

23.3.2022 15:52:38 | přečteno 180x | Jiří
load