Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Oprava kanalizace Sv. Čecha

vyčleněno:410.000,00 Kč zasmluvněno:0,00 Kč vyčerpáno:0,00 Kč

Jednotná kanalizace DN 300 BEO cca z roku 1955 v horní části ulice Svt. Čecha, a to od ul. Legionářská po ul. Jungmannova, je za hranicí životnosti, je značně opotřebovaná a jeví známky deformace. Zástupci provozovatele spol. BVK zpracovávají investiční záměr. Předpoklad je zahájit v druhé polovině roku výběrové řízení na zpracování projektové dokumentace pro obnovu výše uvedeného úseku a uzavřít SOD se zhotovitelem PD.
25.7.2022 15:43:33 | přečteno 176x | Jiří
load