Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nákup sbírky "Historie Kuřimi"

vyčleněno: 250.000,00 Kč zasmluvněno: 0,00 Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
Na město Kuřim se již před rokem 2010 a opakovaně v roce 2012 obrátil kuřimský rodák pan Ing. Tomáš Morovics s nabídkou na odkoupení sbírky faksimilií z kuřimské historie (korespondence, pohlednice ap.) v počtu 1145 ks. K nabídce následně připojil znalecký posudek, kterým znalec ohodnotil sbírku na 250 – 300 tisíc Kč. Pan Morovics nabízí sbírku ke koupi za spodní hranici odhadu, tedy za 250 tisíc Kč. Kopie nabídky p. Morovicse, znaleckého posudku a fotografií části materiálů najdete v příloze č. 1 tohoto rozpočtového opatření. Před případnou koupí si nechá město Kuřim zpracovat vlastní aktuální znalecký posudek.
Jednání s panem Morovicsem nebyla z důvodů jeho pobytu v zahraničí a epidemiologických opatření dokončena.

23.3.2022 15:48:31 | přečteno 172x | Jiří
load