Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nákup pozemků od firmy Hlaváč Group a.s.

vyčleněno: 4.000.000,00 Kč zasmluvněno: 0,00 Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
Peníze budou využity k vykoupení pozemků v lokalitě „Na samotě“ (za areálem TOS) v Kuřimi. Jedná se o pozemky, které bezprostředně souvisí s pozemky, které město získalo a v budoucnu další získá od České republiky - Státního pozemkového úřadu. Tyto pozemky mohou být využity k realizaci veřejně prospěšných staveb pro technickou infrastrukturu, komerční využití či pro výměny pozemků s jinými vlastníky v místech, kde město Kuřim realizuje svoje záměry.

23.3.2022 15:07:08 | přečteno 166x | Jiří
load