Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Humanitární pomoc uprchlíkům z Ukrajiny

vyčleněno:3.600.000,00 Kč zasmluvněno:2.961.360,00 Kč   vyčerpáno:2.207.593,86 Kč

Akce byla vyčleněna z rozpočtu města na zajištění stavebních prací za účelem přípravy ubytování v Kuřimi pro válečné uprchlíky z Ukrajiny. Součástí akce je rovněž instalace obytných kontejnerových buněk u sportovní haly a dovybavení upravených prostor 1.NP a 2.NP správní budovy TOS pro nastěhování uprchlíků. Z ORGu byly rovněž placeny provozní náklady jak pro obytné buňky u sportovní haly, tak pro správní budovu TOS.

Z tohoto ORGu byl řešen i nákup potřebného vybavení jako jsou ledničky, pračky, vařiče nebo mikrovlnné trouby, nezbytný nábytek stoly, židle a police, postele..
25.7.2022 15:46:01 | přečteno 179x | Jiří
load