Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

CSSK - úprava stávající budovy

vyčleněno: 1.000.000,00 Kč zasmluvněno: 0,00 Kč vyčerpáno: 0,00 Kč
Projekt bude řešit úpravu dispozic stávající budovy Centra sociálních služeb tak, aby její nové uspořádání plnilo požadavky na sociální služby a s nimi související aktivity popsané v Komunitním plánu sociálních služeb a ve Zřizovací listině příspěvkové organizace Centra sociálních služeb Kuřim.
Úpravy budovy je třeba navrhnout tak, aby bylo možné odděleně plnit činnosti Pobytové odlehčovací služby, provozování sociálních bytů a bytů zvláštního určení. Dále pak poskytnout zázemí pro služby domácí zdravotní péče, služby sociální rehabilitace a poskytování sociálního poradenství.

23.3.2022 15:47:16 | přečteno 142x | Jiří
load