Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vypořádání pozemků v lokalitě Díly za Sv. Jánem

vyčleněno: 530.000,00 Kč
V listopadu schválena celková inv. akce v hodnotě 1.000.000,00 Kč . Jedná se o majetkoprávní vypořádání „zbytkových“ pozemků v lokalitě Díly za sv. Janem s Ing. Vladimírem Meistrem, s Moravskou stavební – INVEST, a.s. a se společností FORTEL INVEST, a.s..  V roce 2020 byla uhrazena cca ½ z kupní ceny, tj. 475 049,00 Kč. V roce 2021 bude uhrazena druhá polovina.

16.3.2021 10:12:59 | přečteno 336x | Jiří
load