Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozšíření ZUŠ - studie

vyčleněno: 350.000,00 Kč
Základní umělecká škola v Kuřimi patří mezi velmi úspěšné a početně silné školy svého typu. Školu včetně pobočných pracovišť v současné době navštěvuje asi 740 žáků, pracoviště v Kuřimi na ul. Zahradní asi 500 žáků. Škola momentálně nedisponuje prostorami na výuku kolektivních předmětů (sbory, soubory, orchestry). Nová část ZUŠ by byla zaměřena právě na tyto aktivity. Zřizovatelem ZUŠ je Jihomoravský kraj, budova ZUŠ je ve vlastnictví města Kuřim.
Z těchto důvodů byla, na základě místního šetření a konzultací s paní ředitelkou, zadána studie „Rozšíření ZUŠ“, tato bude řešit i dopravní připojení, které již nyní není vyhovující.


Související usnesení

487/20 - RM č.35

15.12.2020
Rozšíření ZUŠ – pořízení studie
s c h v a l u j e:
  • odlišný postup ve smyslu ustanovení čl. 9. směrnice S5/2019/RM Zadávání veřejných zakázek malého rozsahu na zakázku "Rozšíření ZUŠ - studie" a schvaluje uzavření smluvního vztahu na vypracování studie rozšíření ZUŠ se společností CUBOID ARCHITEKTI, s. r. o., se sídlem Krohova 2595/43A, 160 00 Praha 6 - Dejvice, IČ 27458822, ve výši 344.850 Kč vč. DPH, bez navýšení rozpočtu.
16.3.2021 10:13:53 | přečteno 569x | Jiří
load