Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozšíření hřbitova o kolumbária

vyčleněno: 500.000,00 Kč
Jedná se o vybavení dvou stávajících betonových rámů nerezovými schránkami.


Související usnesení

445/22 - RM č.31

12.10.2022
Architektonická studie rozšíření hřbitova na ul. Tišnovská v Kuřimi
bere na vědomí:
  • poznatky plynoucí z architektonické studie na rozšíření městského hřbitova na ul. Tišnovská v Kuřimi, zpracované ve variantách A-E projekční kanceláří Ateliér Němec, s.r.o. v období 2021 - 2022, kde bylo zejména řešeno rozložení ploch s ohledem na nové trendy z oblasti pohřebnictví, vybudování nové smuteční síně, zlepšení dopravní obslužnosti a založení stromové výsadby.
15.3.2021 16:07:45 | přečteno 491x | Jiří
load