Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

MěÚ - VYBAVENÍ HW a SW

vyčleněno: 1.100.000,00 Kč 
Obměna základních komponentů technologického centra, které je v provozu již deset let a u kterého již není rentabilní prodlužovat jeho životnost. Tato obnova zahrnuje novou verzi Exchange serveru 2019 + Licence MS Office pro všechny PC na MěÚ Kuřim. Provedení bezpečnostního auditu (studie proveditelnosti), obnovu diskového úložiště. Nákup nových fyzických serverů pro virtualizaci a zálohování. Dále obnovu fyzického doménového serveru včetně CAL licencí. Realizace investiční akce počítá s dotací IROP ve výši 55% (odhadem 1.787.500,-).

16.3.2021 11:01:38 | přečteno 442x | Jiří
load