Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Směna pozemků u Lidlu

Město Kuřim se dohodlo s e společností LIDL na směně pozemků v lokalitě Díly se vzájemným cenovým vyrovnáním. Pozemky byly oceněny znaleckými posudky na stejnou cenu 197 000 Kč, prakticky tedy dojde k zápočtu. Výměra pozemku ve vlastnictví města Kuřim je 197 m2, výměra pozemku LIDL V.O.S. je 509 m2. Součástí dohody je prodej příjezdové komunikace včetně dotčených pozemků do lokality Díly (ul. Dlouhá) za dohodnutou cenu 100 000 Kč.

5.2.2020 13:25:00 | přečteno 499x | Jiří
load