Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Příspěvek ZŠ Jungmannova - zelené střechy

V rámci realizace dotačně podpořeného projektu „Město Kuřim – ZŠ Kuřim – vybudování nových výukových kapacit – III. etapa“ v loňském roce došlo k navýšení střešních ploch v areálu ZŠ Jungmannova. Z důvodu šetrného nakládání s dešťovými vodami bude část střešních ploch (132 m2) provedena jako zelená střecha. Vedle schopnosti zadržovat vodu, bude mít střecha zároveň estetickou funkci.

5.2.2020 12:50:36 | přečteno 577x | Jiří
load