Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nákup zásahového vozidla pro SDH

JSDH byla v minulém roce vybavena AED, a zařazeno do programu ZZS JMK s názvem Fisrt Responder. Na výzvu ZZS JMK vyjíždí JSDH k zásahům u pacientů se srdečními potížemi. Původně bylo k výjezdům s AED určeno dodávkové vozidlo Volskwagen Transporter, které však není v dobrém technickém stavu (mělo by být řešeno nákupem nového vozidla v roce 2021 s přispěním dotací GŘ HZS a JMK) a jeho využití k výjezdům je omezeno. Z tohoto důvodu a také z důvodu větší operability předpokládáme zakoupení nového zásahového vozidla pro zásahy s AED, doplněného též základní výbavou a výbavou pro otevírání dveří. Půjde o vozidlo typu VW Amaroc, Toyota HiLux apod.


Související usnesení

142/21 - RM č.8

31.03.2021
Nové vozidlo pro JSDH Kuřim – vyhodnocení VŘ
souhlasí:
  • s výsledkem hodnocení uvedeným v Protokolu o otevírání, hodnocení a posouzení nabídek na zakázku malého rozsahu s názvem „Nákup velitelského automobilu JSDHo Kuřim“ a schvaluje uzavření kupní smlouvy se společností MOTO TRUCK CZ, s. r. o., Seifertova 2834/33, 750 02 Přerov, IČO 29160824 v ceně 1.635.000 Kč vč.DPH.
5.2.2020 12:55:20 | přečteno 434x | Jiří
load