Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

ÚP přesun oprava prostoru na nám. Osvobození

Vzhledem k nutnosti získání dalších kancelářských prostor pro chod městského úřadu (rozšiřování agend, nárůst archiválií) je nutno vymístit stávající pracoviště Úřadu práce ČR. Nové prostory jsou po dohodě připravovány na náměstí Osvobození v komerčních prostorách ve vlastnictví města. Na konci roku 2018 byly zahájeny projekční práce na stavebních úpravách nebytového prostoru. Stavební práce plánujeme zahájit v 02/2019 s termínem dokončení v 04/2019.

18.2.2019 17:51:44 | přečteno 727x | Jiří
load