Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zpřístupnění a zabezpečení levé štoly, Kuřim, v lokalitě Pod Zárubou

Termín zahájení: polovina roku 2018

Termín ukončení: říjen 2018

Celkové náklady: 920.000 Kč

Podrobné informace

V rámci investiční akce bude zajištěno zpřístupnění a zabezpečení dochovaných částí štoly, která je součástí  rozsáhlého podzemního protileteckého krytu v lokalitě Záruba. Hlavním důvodem realizace je úprava a zabezpečení štoly do takové míry, aby mohla být přístupná veřejnosti a přispět k rekreačnímu vyžití v Kuřimi. Částečně bude akce hrazena z individuální dotace z rozpočtu JMK. Projektovou dokumentaci a realizaci zpracovala společnost MADRINA a.s. na základě usnesení 1082/2018 v ZM ze dne 26.6.2018. Naučně vzdělávací prostory štoly byly zkolaudovány a uvedeny do provozu.
9.8.2018 10:32:39 | přečteno 982x | Jiří
load