Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zpomalovací prahy v ul. U Stadionu - stavba

22

Stručný popis akce

Fotografie a studie

Termín zahájení: 2018

Termín ukončení: 2019

Celkové náklady: 500 000,-Kč

Podrobné informace

Bude provedena stavba dvou stavebních prahů v ulici U Stadionu z důvodu zvýšení bezpečnosti chodců, zejména dětí, navštěvujících sportovní areál a pro zklidnění dopravy v místě bez přechodu a bez chodníku. Navrhované opatření reaguje i na stavbu parkoviště (pro časové omezené stání), kterým se ještě mírně zvýší provoz ve zmíněné křižovatce. 

22

22,1

22,1

 
22,2

22,2

 
22

22

 
 
2.2.2018 21:22:26 | přečteno 835x | Jiří
load