Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zahradní ul. - rekonstrukce kanalizace

Stručný popis akce

Projektová dokumentace byla v řádném termínu odevzdána v říjnu roku 2017, zkontrolována a částka (nezapočten autorský dozor) proplacena. Realizace rekonstrukce je naplánována nejdříve na rok 2019 (nutná koordinace s investiční akcí SÚS JmK – rekonstrukce povrchu vozovky v ul. Legionářská). Částka 50.000 Kč je určena jako rezerva v případě potřeby - např. úprav projektu apod.

Fotografie a studie

Termín zahájení realizace: předpoklad rok 2019

Termín ukončení realizace: předpoklad konec roku 2019

Celkové náklady: realizacedle zpracovaného rozpočtu projektu 10.605.000 Kč

Podrobné informace

2.2.2018 21:21:11 | přečteno 706x | Jiří
load