Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Areálová kanalizace Wellness Kuřim - oprava

33

Stručný popis akce

Na základě podkladů kamerových zkoušek kanalizace v areálu Wellness Kuřim byl zjištěn velmi špatný stav této kanalizace, proto bude provedena oprava. 

Fotografie a studie

Termín zahájení: 05/2018

Termín ukončení: 06/2018

Celkové náklady: 564 243,57 Kč vč. DPH

Podrobné informace

Proběhlo výběrové řízení na zhotovitele. Na základě zhodnocení získaných nabídek byla vybrána společnost WOMBAT, s.r.o., Březinova 759/23, 616 00 Brno, IČO 47912553, která předložila nejvhodnější nabídku. Zakázka byla zrealizována.

2.2.2018 21:19:05 | přečteno 526x | Jiří
load