Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přemístění skladovacích prostor města z ulice Havlíčkova do lokality nad TOS a následná úprava veřej

Cílem této investiční akce je vymístit skladovací dvůr města Kuřim z prostor centrální části města (vedle ekodvora na ulici Havlíčkova) na městské pozemky u areálu TOS Kuřim. Zde provádíme potřebné úpravy pozemku včetně oplocení a zabezpečení. Cílem je upravit takto vyklizené pozemky u ul. Havlíčkova jako veřejné prostranství využitelné jako klidovou zónu.

Stávající skladovací dvůr:

Stávající dvůr, obrázek se otevře v novém okně

Nový skladovací dvůr:

Nový stavební dvůr, obrázek se otevře v novém okněSouvisející usnesení

51/17 - RM č.6

08.02.2017
Novostavba stavebního dvora, ul. Na samotě v Kuřimi, pozemek parc. č. 2957/2 v k. ú. Kuřim
Schvaluje:
  • odlišný postup zadávání dle směrnice Rady města Kuřimi S2/2015/RM o zadávání veřejných zakázek malého rozsahu na zpracování projektové dokumentace pro DSP a inženýrskou činnost (HZS, OŽP, ZPF) k akci „Novostavba stavebního dvora, ul. Na samotě, Kuřim, p. č. 2957/2 v k. ú. Kuřim“ Ing. Petru Řezníčkovi, Hudcova 533/78c, 612 00 Brno za cenu 56.800 Kč včetně DPH.
  • Termín plnění: 31. 12. 2017 (OI)
17.2.2017 14:59:21 - aktualizováno 12.7.2017 16:03:43 | přečteno 646x | Jiří
load