Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kanalizační přípojka objektu Centra technických služeb – projekt

Budova Centra technických služeb (Svatopluka Čecha 44) byla napojena splaškovou kanalizační přípojkou do odlehčovací stoky ústící do Lučního potoka. Napojení objektu na stávající jednotnou stoku přípojkou je možné pouze přečerpáváním odpadních vod, a proto se město Kuřim rozhodlo pro možnost napojení gravitační přípojkou do splaškové kanalizace v ul. Jelínkových. Realizaci provede CTSK na vlastní náklady.

Přílohy:

Spol. CTSK přislíbila začátkem roku 2017 provést realizaci na své náklady. V srpnu 2017 Zastupitelstvo města Kuřimi vyčlenilo částku 1 400 000 Kč na realizaci této přípojky. Akci měla zrealizovat spol. CTSK. Doposud k realizaci nedošlo.

17.2.2017 14:44:56 - aktualizováno 23.2.2017 10:16:45 | přečteno 528x | Jiří
load