Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veřejné osvětlení Luční

VO Luční PD + realizace v r. 2016

Cena za DUR 19 360 Kč, předpokládané náklady za realizaci 700 000 Kč vč. DPH.

Akce je závislá na E.ON – provedení zemního NN pro možnost připojení rodinných domků. Nutno zaokruhovat do ulice Tišnovská na právě rekonstruovaný rozvod VO.

PD  i realizace stavebních prací se uskuteční v r. 2016 


Související usnesení

1117/16 - ZM č.6

06.09.2016
VO ul. Luční – Smlouva o smlouvě budoucí o zřízení věcného břemene s ČR Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.
Schvaluje:
  • zřízení služebnosti inženýrské sítě pro město Kuřim spočívající v právu zřídit, provozovat a udržovat podzemní kabelové rozvody ke stavbě „Kuřim, ul. Luční - obnova veřejného osvětlení“ v rozsahu dle přílohy na pozemku parc. č. 432/2 v k. ú. a obci Kuřim, který vlastní povinný ze služebnosti - Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, se sídlem Rašínovo nábřeží 390/42, Nové Město, Praha 2, IČ 69797111. Služebnost bude zřízena za jednorázovou úplatu ve výši 3.000 Kč, na dobu určitou - na dobu existence inženýrské sítě. Náklady na zřízení služebnosti ponese oprávněný. Do doby uzavření smlouvy o zřízení služebnosti bude uzavřena smlouva o smlouvě budoucí.
  • Termín plněné: 31. 12. 2018 (OI)
29.2.2016 8:24:33 | přečteno 833x | Jiří
load