Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Revitalizace sídliště Na Loučkách - projekt

Pro rok 2016 byly vypsány dotace na revitalizace sídlišť v lokalitách o více jak 150 bytech.  První výzvu, která byla vypsána již na leden 2016 jsme nebyli schopni obeslat z důvodu nepřipravenosti projektů. Lze předpokládat, že tento dotační titul bude vypisován opakovaně, proto bude provedena příprava na již rozpracovaném sídlišti Na Loučkách.

8.2.2016 16:43:05 | přečteno 965x | Jiří
load