Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

HW + SW (vč. ústředny)

1) 300.000,- nová ústředna

Naše současná ústředna Siemens Hicom 130  je již zastaralý typ z minulého století, který neumožnuje některé sofistikovanější funkce modernějších ústředen a také již není vhodná pro případné rozšíření v rámci napojení dalších organizací města Kuřimi)

2) 350.000,- nové počítače, LCD a tiskárny - pravidelná obměna

Každý rok se snažíme postupně obnovovat stávající hardwarové vybavení úřadu a nahrazovat nejstarší modely počítačů, LCD displejů a tiskáren tak, aby byla zachována vysoká dostupnost poskytovaných služeb při zachování vysokých standardů, nepodléhajícím dočasným trendům a například okamžitému nasazování posledních verzí operačního systému. 

29.2.2016 8:46:12 | přečteno 921x | Jiří
load