Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Autobusové zastávky "U Prefy" - PD pro stavební povolení

Firma Walter při projektování vlastního parkoviště vyprojektovala do úrovně územního řízení také oboustrannou autobusovou zastávku Prefy. Město tento projekt zastávek převezme, doplní dokumentaci pro stavební povolení a realizaci a pokusí se dohodnout společné financování s přilehlými podniky-firma Walter, již na tuto akci darovala 800 000 Kč. 

8.2.2016 15:57:42 | přečteno 782x | Jiří
load