Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zateplení hasičské zbrojnice a předláždění

P1090827

Jedná se o dokončení akce schválené v souvislosti se zateplením objektu hasičské zbrojnice. Z realizace zateplení přechází práce a úhrady nezahrnuté původním projektem tj. realizace nadpisu, větrací štěrbiny, administrace dotace, vyvaření vrat skladu PHM,  vše v celkovém úhrnu cca 40 tis. Kč. Dále proběhne projektová příprava pro předláždění prostranství před objektem, stávající pojížděná plocha je ve velmi  špatném stavu - je zvlněná z důvodů nekvalitních konstrukčních vrstev a podloží vozovky, ze zkušeností s úpravou vrat bude muset být odebrána vrstva min. v mocnosti 80 cm, s tímto souvisí založení nových chrániček pro vysokonapěťové kabely, které zásobují Kuřim, založení chrániček bude hradit spol. EON., akci předláždění je vhodné provést v době plánované výměny kabelů, požádali jsme EON o spolupráci.

Odpovědný pracovník MěÚ Kuřim:

Ing. Jindřiška Honců
e-mail: honcu@radnice.kurim.cz
tel: +420 541 422 357
mob.: +420 777 363 614

17.3.2015 22:07:35 | přečteno 1027x | Bc. Radek Jízdný
load