Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sportovní hala Kuřim - projekční příprava

SH

Uvádíme, i když se jedná se o přecházející akci. Akce pokračuje na základě harmonogramu ze smlouvy o dílo na projekt. Dne 19.2.2015 bylo vydáno územní rozhodnutí, po nabytí právní moci můžeme zažádat o stavební povolení. Předpoklad zahájení prací na projektu pro provedení stavby do 30.3.2015, zahájení projektu pro provedení stavby je vázáno písemným pokynem, lhůta je pak další čtyři měsíce. Dokončení projektu pro provádění stavby tedy předpokládáme ještě v letošním roce. Propočet investičních nákladů ve fázi stavebního povolení je 87 mil. Kč bez DPH, zahrnuje vlastní stavbu, inženýrské sítě, venkovní plochy vč. parkoviště a vybavení interiéru. 

ikona souborudokumentace

Odpovědný pracovník MěÚ Kuřim:

Ing. Jindřiška Honců
e-mail: honcu@radnice.kurim.cz
tel: +420 541 422 357
mob.: +420 777 363 614 

18.3.2015 9:39:00 | přečteno 1832x | Jiří
load