Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sportovní a rekreační plocha - Díly za Sv. J.

P1090763

Jedná se o přecházející akci, zhotovitel přistoupil na pozastávku do jara 2015 z důvodů vlny na umělém povrchu; jinak je stavba dokončena a provozována. Dále bychom chtěli doplnit do pumptrackové dráhy mulčovací kůru z důvodů ochrany proti prorůstání plevele a tím i lepší údržby, dále pak pořídit ochranné prvky k cyklodráze, případně další opatření pro zvýšení bezpečného provozu. 

Odpovědný pracovník MěÚ Kuřim:

Ing. Jindřiška Honců
e-mail: honcu@radnice.kurim.cz
tel: +420 541 422 357
mob.: +420 777 363 614 

18.3.2015 12:36:57 | přečteno 1214x | Jiří
load