Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sanace suterénu MŠ Zborovská

Plánovanému zateplení objektu předchází sanace suterénních prostor (ochranná opatření proti spodní vodě). Vlhkost do objektu prostupovala zejména anglickými dvorky, které byly v havarijním stavu.
Byla provedena sanace suterénu až na úroveň anglických dvorků, vč. opravy (výměny) anglických dvorků a jejich odvodnění drenážním potrubím do kanalizace. Dále byla provedena oprava stávajících dešťových svodů a okapových chodníků. Akce byla dokončena, předána. 

Zhotovitel: DOLP stavební společnost s.r.o.
Uzavření SoD: 5.6.2015
Celková cena díla: 3 302 916 Kč vč. DPH


ikona souborudokumentace

Odpovědný pracovník MěÚ Kuřim:

Silvie Peřinová
e-mail: perinova@radnice.kurim.cz
tel: +420 541 422 364
mob.: +420 727 815 133

17.3.2015 22:07:46 - aktualizováno 4.1.2016 15:35:29 | přečteno 1110x | Bc. Radek Jízdný
load