Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekonstrukce bytu v ZŠ na ul. Komenského – 2 třídy školní družiny

P1090810

Záměrem je využít pro potřeby školy dřívější služební byt, o který mezi učiteli již není zájem. Cílem je využít tento prostor (114 m2) pro potřeby školní družiny. Vedení ZŠT prověřuje provozní podmínky a konzultuje stavebně technické řešení.

V současné době je zpracován podklad pro rozhodnutí o investičním záměru, který byl projednán se zástupci KHS. Odhad investičních nákladů vč. projektového zajištění a vybavení interiéru činní 1,6 mil.  Kč. 

ikona souborudokumentace

Odpovědný pracovník MěÚ Kuřim:

Silvie Peřinová
e-mail: perinova@radnice.kurim.cz
tel: +420 541 422 364
mob.: +420 727 815 133

18.3.2015 15:32:38 | přečteno 1483x | Jiří
load