Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pokračování oprav MěÚ (další patro - podlahy, archiv)

Jde o pokračování nezbytných oprav objektu – celková oprava podlah spočívající v odstranění původních vrstev, postupné vymalování celého úřadu, pořízení posuvných regálů pro archiv stavebního úřadu,  zateplení stropu nad 3. patrem - nyní je 14 cm vaty mezi spodními pásy  vazníků, což vytváří tepelné mosty, auditor doporučuje přidat dalších 16 cm tepelné izolace, vzniknou tak provozní úspory na vytápění a dále se  zmírní  přehřívání v létě, zároveň dojde k úpravě účinného odvětrání půdního prostoru. 

Odpovědný pracovník MěÚ Kuřim:

Silvie Peřinová
e-mail: perinova@radnice.kurim.cz
tel: +420 541 422 364
mob.: +420 727 815 133

18.3.2015 15:35:43 | přečteno 989x | Jiří
load