Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Parkoviště Komenského – 14 kolmých stání

P1090809

Akce přispívá ke zlepšení dopravní obslužnosti u školy Komenského a částečně řeší i nepříznivou situaci s parkováním na sídlišti Popkova, což souvisí i s potřebou chybějících parkovacích míst u víceúčelového sálu Popkova.

Byl zpracován hydro-geologický průzkum, ozelenění pruhu mezi parkovištěm a bytovým domem bylo projednáno v komisi ŽP a bylo vydáno územní rozhodnutí. Byla zpracovaná PD pro vydání stavebního povolení, v současné době se řeší smluvní vztahy se správci překládaných inženýrských sítí. Poté bude podána žádost o stavební povolení. Jakmile E.ON provede přeložky svých sítí, bude stavba parkoviště realizována.

Zahájení stavby se předpokládá v květnu - červnu 2016. 

ikona souborudokumentace

Odpovědný pracovník MěÚ Kuřim:

Ing. Dagmar Ševčíková
e-mail: sevcikova@radnice.kurim.cz
tel.: +420 541 422 316
mob. +420 776 072 931

18.3.2015 13:33:07 - aktualizováno 7.1.2016 10:59:05 | přečteno 1357x | Jiří
load