Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Most přes Kuřimku na ul. Komenského

Pohled do ul  Komenského

Město Kuřim je vlastníkem mostu přes říčku Kuřimku č. 47-1 na ul. Komenského. Nutnost rekonstrukce mostu vyplývá z nevyhovujícího technického stavu a požadavků města na zajištění stále větších nároků obslužnosti dané lokality. V objektu „Komenda“ jsou umístěny nejen třídy 1. st. ZŠ, ale také třídy MŠ. Proto v poslední době výrazně přibývá aut přejíždějících přes most ke škole.

Rekonstrukci mostu je potřeba koordinovat s fy E.ON, která připravuje přeložku trafostanice a vedení NN. 

V současné době probíhá výběrové řízení na zpracovatele projektové dokumentace.

ikona souborudokumentace

Odpovědný pracovník MěÚ Kuřim:

Stanislav Bartoš
e-mail: bartos@radnice.kurim.cz
tel: +420 541 422 373
mob: +420 606 705 879

18.3.2015 13:29:26 - aktualizováno 7.1.2016 10:42:13 | přečteno 1227x | Jiří
load