Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změna v organizaci stavby a dopravy u rekonstrukce ulice Legionářské a nám. Osvobození

311270595 5321155021340506 73048565606967136 n

Oproti původnímu předpokladu došlo u rekonstrukce ulice Legionářské ulice a náměstí Osvobození ke změně, která spočívá ve zrušení plánované etapy III. Stavba bude dokončena za stejných podmínek, především stejné objízdné trasy, jak tomu je momentálně (etapa II).

Důvodem jsou změny v organizaci pokládky podkladových i finálních vrstev asfaltů. Díky této změně by měla být stavba dokončena oproti plánu o přibližně týden dříve.
Až do konce stavby tedy budou vedeny objízdné trasy stejně, jako je tomu momentálně.

2.11.2022 18:56:23 | přečteno 913x | Bc. Soňa Šmahelová
load