Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zdobení velikonočního stromu

mesto kurim zdobeni velikonocniho stromu 2023 175x85cm

Kuřimský dámský klub a Město Kuřim vás srdečně zvou v sobotu 18. března na Zdobení velikonočního stromu. Původní evropská tradice zdobení stromů velikonočními vajíčky je dnes rozšířena po celém světě. Pojďme si i my udělat krásnou sobotu se zdobením vajíček a jejich věšením na strom. Akce začíná od 14 hodin zdobením vajíček na náměstí 1. května u pomníku obětem války, potom vajíčka společně pověsíme na lípy, které jsou vysázené v okolí pomníku. Zváni jsou všichni, občerstvení zajištěno.

mesto kurim zdobeni velikonocniho stromu 2023 A2
28.2.2023 22:21:30 | přečteno 980x | Bc. Soňa Šmahelová
load