Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ústav péče - nová sociální služba

SOR OSP BRNO leták s kontakty 2

Je nezisková organizace, registrovaný poskytovatel sociálních služeb, zaměřující se na organizování a optimalizaci podpory pro seniory. Snaží se umožnit seniorům co nejdéle si udržet maximální soběstačnost a samostatnost. Jejich cílem je pomoci rodinám a dalším neformálním pečovatelům s organizací péče a zároveň podpořit seniory v jejich snaze o aktivní a bezpečný život. 


https://www.uspe.cz/

SOR OSP BRNO leták s kontakty 2

Poradna v Komunitním centru Česká (1)

11.5.2023 9:59:04 - aktualizováno 11.5.2023 10:00:14 | přečteno 138x | Bc. Soňa Šmahelová
load